fbpx

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe Rzeszów

Sala eventowa Rzeszów – organizacja przyjęcia z kuchnią włoską

Dla osób planujących różnego rodzaju imprezy okolicznościowe Rzeszów stanowi bardzo dobrą lokalizację. W centrum miasta znajduje się elegancki lokal gastronomiczny Oro Ristorante, który dysponuje nie tylko częścią restauracyjną, ale również przestronną salą eventową. Doskonale nadaje się ona do organizacji okolicznościowego przyjęcia dla od kilku do nawet kilkudziesięciu osób. W zależności od charakteru imprezy, sala może zostać w dowolny sposób udekorowana, stwarzając pozytywną aurę podczas całej uroczystości.

W Oro Ristorante mogą Państwo zorganizować na przykład imprezę urodzinową, uroczystą rocznicę ślubu, rodzinne przyjęcie z okazji chrztu świętego albo kameralne wesele dla najbliższych.

Za sprawą licznych, dużych okien sala eventowa prezentuje się jasno i elegancko. Wydzielona część z parkietem oraz wysepką dla DJ-a pozwala także na organizację imprezy tanecznej. Prostokątne, solidne stoły z wygodnymi, eleganckimi krzesłami gwarantują możliwość usadawiania gości w różnych konfiguracjach dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Obok stołów dla gości można ustawić mniejsze stoliki ze słodkościami albo z zimnym bufetem. Dodatkowym atutem organizacji imprezy okolicznościowej w Oro Ristorante jest możliwość poczęstunku gości tradycyjnymi potrawami kuchni włoskiej.

Elegancka sala szkoleniowa Rzeszów

Organizacja przyjęć o charakterze towarzyskim i rozrywkowym to nie jedyne przeznaczenie sali eventowej Oro Ristorante. Wśród obiektów, w których dostępna jest profesjonalna sala szkoleniowa Rzeszów nie ma konkurencji dla naszej sali eventowej. Jej przestronne i jasne wnętrze jest na tyle uniwersalne, że z powodzeniem można zorganizować w nim także szkolenie firmowe, konferencję branżową lub innego rodzaju spotkanie biznesowe w większym gronie osób. Elegancka, schludna sala eventowa Oro Ristorante zrobi dobre wrażenie na prelegentach oraz uczestnikach. W ten sposób mogą Państwo zbudować pozytywny, profesjonalny wizerunek siebie jako przedsiębiorstwa lub instytucji organizującej wydarzenie. Co więcej, komfortowa sala szkoleniowa z pewnością skłoni do uczestnictwa większą liczbę osób, które będą miały lepsze warunki do rozwoju zawodowego.

Nasza sala eventowa najlepiej sprawdzi się do organizacji jednodniowego szkolenia. Dzięki lokalizacji w centrum Rzeszowa dojazd do niej nie stanowi żadnego problemu. W zależności od charakteru szkolenia oraz liczby uczestników można dowolnie zmieniać ustawienie stołów oraz krzeseł, na przykład na kinowe, w podkowę lub klasowe.

Dla wielu firm oraz instytucji z pewnością ważną informacją jest to, że sala eventowa pozwala na prowadzenie wykładów oraz prezentacji ze sprzętem audio-wizualnym: rzutnikiem multimedialnym i dodatkowym nagłośnieniem. Wiemy, że uczestnikom szkolenia nie może niczego zabraknąć i powinni mieć czas na lunch i odpoczynek. Dlatego w czasie przerwy szkoleniowej proponujemy nasz catering w postaci wybranych potraw tradycyjnej kuchni włoskiej.

Rezerwacja stolika
Online

Rezerwacja stolika